Pošljite nam sporočilo

Za kakršnakoli vprašanja ali morebitne komentarje nas lahko kontaktirate s pomočjo spodnjega obrazca. Z veseljem vam odgovorimo. Vaš e-mail naslov ne bo nikoli objavljen. Zahtevana polja so označena.

Osebna izkaznica

Popolno ime: Alpod podjetje za trgovino in inženiring d.o.o.
Kratko ime: Alpod d.o.o.
Naslov: Podskrajnik 112, SI-1380 Cerknica

Telefon:01 707 14 00
Faks: 01 707 14 20
E-pošta: info@alpod.si

ID št. za DDV: SI34754008
Matična št.: 1274112

Registrski organ: Okrožno sodišče Ljubljana
Zaporedna številka vpisa: 13036500

Osnovni kapital: 41.7290 €


Kontakt
Alpod d.o.o.
Podskrajnik 112
1380 Cerknica
Slovenija
T: 01 707 14 00
F: 01 707 14 20
info@alpod.si






VODSTVO
Matjaž Štefan
Direktor
Samo Štefan
Direktor komerciale




RAČUNOVODSTVO
Jolanda Mramor
T: 01 707 14 02
jolanda@alpod.si
Heda Žnidaršič
01 707 14 02
heda@alpod.si
Vesna Penca
T: 01 707 14 02
vesna@alpod.si



VELEPRODAJA SLOVENIJA
Jelena Nabergoj
T: 01 707 14 05
jelena@alpod.si
Marjan Ivančič
T: 01 707 14 05
marjan@alpod.si
Radko Benčič
T: 01 707 14 02
radko@alpod.si



DIREKTOR PRODAJE ODVISNIM DRUŽBAM
Matevž Trpin
T: 01 707 14 35
matevz.trpin@alpod.si









VODJA IZVOZA
Uroš Jamnik
T: 01 707 14 13
uros@alpod.si









IZVOZ
Simon Cvetko
T: 01 707 14 17
simon@alpod.si
Igor Gorup
T: 01 707 14 18
igor@alpod.si
Maja Sterle
T: 01 707 14 13
maja.sterle@alpod.si
Miha Miler
T: 01 707 14 01
miha.miler@alpod.si
POMOČNIK DIREKTORJA ZA VODENJE PROJEKTOV
Frane Kovačič
T: 01 707 14 01
frane.kovacic@alpod.si









PROJEKTI
Tomaž Hiti
T: 01 707 14 09
tomaz@alpod.si
Matej Obranovič
T: 01 707 14 08
matej@alpod.si
Miran Špeh
T: 01 707 14 08
miran@alpod.si
Jasna Gutnik
T: 01 707 14 08
jasna@alpod.si
Alan Amon
T: 01 707 14 08
alan.amon@alpod.si
NABAVA
Mateja Peček
T: 01 707 14 19
mateja@alpod.si
Matjaž Žnidaršič
T: 01 707 14 03
matjazz@alpod.si
Nena Poje
T: 01 707 14 16
nena@alpod.si
Gašper Lončar
M: 040 817 580
gasper@alpod.si
Matej Oblak
T: 01 707 14 33
matej.oblak@alpod.si
Aldo Kuret
T: 01 707 14 34
aldo.kuret@alpod.si
Ornela Salinšek
T: 01 707 14 32
ornela.salinsek@alpod.si



INFORMATIKA
Martin Terlep
T: 01 707 14 04
martin@alpod.si









MARKETING
Robert Kužnik
T: 01 707 14 14
marketing@alpod.si
Jurij Kraševec
T: 01 707 14 14
jurij@alpod.si






CENTER TALNIH OBLOG PODSKRAJNIK

Alpod d.o.o.
Podskrajnik 112
1380 Cerknica
Slovenija

T: 01 707 14 00
F: 01 707 14 20
info@alpod.si

DELOVNI ČAS:
ponedeljek – petek: od 8. do 18. ure
sobota: od 8.  do 12. ure
Nedelja in prazniki zaprto.

Lidija Košorog
Svetovalka
T: 386 1 7071 407
lidija.kosorog@alpod.si

Breda Branisel
Svetovalka
T: 386 1 7071 407
maloprodaja@alpod.si









CENTER TALNIH OBLOG LJUBLJANA – RUDNIK

Alpod d.o.o.
Ukmarjeva 2 (stavba C) 
1108 Ljubljana-Rudnik
Slovenija

T: 01 600 34 60
F: 01 600 34 69
info@alpod.si

DELOVNI ČAS:
ponedeljek – petek: od 8. do 20. ure
sobota: od 9.  do 13. ure
Nedelja in prazniki zaprto.

Aleš Eržen
Vodja salona
T: 01 707 14 60
ales@alpod.si

Saša Dinić
Svetovalec
T: 01 707 14 63
sasa@alpod.si

Jerneja Cizej
Svetovalka
T: 01 600 34 62
jerneja@alpod.si

Maja Špoljarič
Svetovalka
T: 01 600 34 62
maja@alpod.si

Sonja Černič
Svetovalka
T: 01 600 34 62
sonja@alpod.si

Aleš Česenj
Svetovalec
T: 01 600 34 62
ales.cesenj@alpod.si

CENTER TALNIH OBLOG MURSKA SOBOTA

Alpod d.o.o.
Noršinska ulica 6
9000 Murska Sobota
Slovenija

T: 08 205 41 05
F: 08 205 41 06
info@alpod.si

DELOVNI ČAS:
ponedeljek – petek: od 8. do 17.30. ure
sobota: od 8. do 12. ure
Nedelja in prazniki zaprto.

Robert Gaber
Vodja salona
T: 08 205 41 05
robert.gaber@alpod.si

Rade Bačič
Svetovalec
T: 08 205 41 05
rade.bacic@alpod.si